• Filtr powietrza stożkowy LAMPA

Symbol: 06100

Masz ponad 100 koni pod maską, ale czujesz, że to wciąż mało? Zamontowanie tego filtra poprawi wydajność silnika poprzez zwiększenie dopływu powietrza. Jest to możliwe dzięki wektorowi, czyli wewnętrznemu stożkowi umożliwiającemu większy przepływ powietrza. Filtr przeznaczony jest do silników wysokiej mocy. Wykonany jest z wysokiej jakości bawełnianej tkaniny usztywnionej metalową siatką - pozwala to na wielokrotne użycie filtra po jego wyczyszczeniu.

Brak towaru
74.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 20
Odbiór osobisty 0
KURIER GABARYT 20
KURIER GABARYT - POBRANIE 22
Dostępność 0 szt.
Waga 0.75 kg

Zamontowanie filtra poprawia wydajność silnika poprzez zwiększenie dopływu powietrza. Jest to możliwe dzięki wektorowi, czyli wewnętrznemu stożkowi umożliwiającemu większy przepływ powietrza. Filtr przeznaczony jest do silników wysokiej mocy.

Filtr wykonany jest z wysokiej jakości bawełnianej tkaniny usztywnionej metalową siatką - pozwala to na wielokrotne użycie filtra po jego wyczyszczeniu. W skład zestawu wchodzi sześć redukcji (60, 65, 70, 75, 80 i 85 mm) pozwalające dopasować średnicę wlotu powietrza. Wymiary filtra to: 150x125x85 mm - warto sprawdzić przed zakupem czy pod maską jest wystarczająca ilość miejsca.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie